Červenec 2009

1x04 Walkabout // Výprava

30. července 2009 v 10:50 | >Sue< |  Stills-1. season
Na pláž se dostanou 3 kanci, které přilákal pach mrtvol, tak lidem dojde, že je musí pohřbít a že jim brzy dojdou zásoby jídla a pitné vody.
Těla jsou spálena a pohřbena. Locke zoraganizuje loveckou výpravu. Sayid se rozhodne vypátrat pomocí trojice antén zdroj vysílání, který je podle něj někde na ostrově. Pokračují rozepře mezi Boonem a Shannon, která se snaží flirtovat s Charliem.
Setkáváme se s postarší dámou Rose, která Jackovi stále tvrdí, že její manžel nezemřel. Claire našla obálku se Sayidovým jménem a v ní je fotka cizí ženy.
Na Kate, která umisťuje jednu z antén, zaútočí monstrum, ovšem nechá ji být a zaútočí na Locka lovícího kance. Kate doběhne na pláž a myslí, že je Locke mrtvý, ten se však vrátí i s mrtvým kancem.

Flashback: Locke
Seznamujeme se s Lockem, coby pracovníkem v továrně na krabice, kde pracuje jako klasická kancelářská krysa a to i přestože ho jeho přítel oslovuje "plukovníku". Rád hraje strategické hry a touží po dobrodružství. Plánuje si dokonce výlet do Austrálie, kde by chtěl podniknout poznávací zájezd. Ačkoli ho od toho ostatní zrazují a jeho telefonická přítelkyně s ním odmítá jet, Locke chce rozhodně stůj co stůj odjet. Teprve na konci epizody poznáváme šokující věc - Locke je celou dobu upoután na invalidní vozík.

1x03 Tabula Rasa // Nepopsaný list

29. července 2009 v 10:43 | >Sue< |  Epizody 1.
Sayid, Sawyer, Kate, Shannon a Boone se rozhodnou, že o onom vysílání nikomu neřeknou.
Zraněný šerif se ptá Jacka, zda přežila nebezpečná žena a Jack se dozví, že je to Kate.
Kate Jackovi řekne o vysílané zprávě, on jí neřekne, co o ní ví. A ví to také tlouštík Hurley.
Kate zajde za šerifem, ten se probere a začne ji škrtit. Jack tomu zabrání.
Na pláži se snaží vylepšit vztah Michael se synem Waltem. Taky Sun a Jin k sobě hledají tu správnou cestu. Claire se spřáteluje s mladým muzikantem Charliem.
Šerif v bolestech pomalu umírá, tam mu Sawyer chce pomoct a střelí ho. Ten ale nezemře, tak jej nadobro umlčí Jack.
Flashback: Kate
Poznáváme Kate, kterak se na zapadlé australské farmě snaží tajně přespat. Její majitel, Ray, se jí nelekne a naopak jí nabídne, aby u něj nějaký čas pracovala. Kate, která se představí jako Annie, souhlasí a skutečně u něj několik měsíců pracuje. Jedné noci se hodlá beze slova sbalit a odejít, Ray ji ale přesvědčí, ať ještě zůstane, že ji ráno odveze. Když však cestují k nádraží, snaží se je zastavit šerif a Ray prozradí Kate, že viděl zatykač a s lítostí ji udá pro peníze. Kate strhne volant a způsobí nehodu. Aby zachránila Raye z hořící auta, obětuje drahocenný čas a šerif jí stihne dopadnout.
(flashback už jsem neupravovala...)

"Remember Me" on the set (22.6.+20.7.2009)

29. července 2009 v 10:35 | >Sue< |  Candids
Přidávám fotky, co se objevily až po měsíci a taky nové fotky ze 20.7.

22.6.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

20.7.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

1x02 Pilot II // Pilot II

27. července 2009 v 11:28 | >Sue< |  Epizody 1.
Jack, Kate a Charlie se potkávají a nechápou, co se stalo. Mazitím poznáváme osudy ostatních trosečníků.
Naivní Shannon a jejího bratra Boona, který pomáhá s odklízením trosek.
Sun a Jina, korejského páru, setkávajícího se s černochem Michaelem, který hledá syna Walta, který šel do džungle hledat svého psa. Jin se domnívá, že se Michael dotírá na jeho ženu.
Mazitím se íránec Sayid hádá se Sawyerem, který ho obviňuje z havárie. Musí se mezi ně vložit Jack, který se vrátil z džungle.
Sayid dokázal opravit vysílačku z kokpitu a tak se pár lidí vydává na vysoké místo v džungli. Přepadne je nějaký tvor a když ho Sawyer zastřelí, zjistí, že je to lední medvěd.
Lékař Jack mezitím ošetřuje zraněného šerifa. Skupince se podařilo dojít na vrcholek a po zapnutí vysílačky si poslechnou vzkaz ve francouzštině, který Shannon přeloží a Sayid zjistí, že se vysílá ve smyčce už 16 let.

1x01 Pilot // Pilot

27. července 2009 v 11:18 | >Sue< |  Epizody 1.
Muž probouzející se v džungli -Jack- zjišťuje, že letadlo letící ze Sydney do LA se zřítilo. Postupně se vydává zachraňovat přeživší cestující, mezi nimiž je i těhotná Claire a všude panuje zmatek. Všichni doufají, že se objeví pomoc. Ovšem s příchodem tmy začínají z džungle vycházet podivné zvuky.
Druhý den se Jack, Kate a Charlie vydávají do džungle a najdou další část letadla s kokpitem, v němž je i pilot. Ten jim řekne, že letěli tisíc mil mimo kurz a hledají je úplně jinde. Poté je čímsi vytažen z letadla a zabit. Všichni tři utíkají z džungle, rozdělují se a každý je sám na pospas svému osudu...4x11 Cabin Fever

26. července 2009 v 10:00 | >Sue< |  Stills-4. season
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host


Popisy???

25. července 2009 v 10:12 | >Sue< |  News
Další věcí, která mě dost zajímá, je zda byste měli zájem, abych přidávala popisy jednotlivých epizod seriálu LOST. Udělala bych to dokonce i ráda, alespoň by tady bylo hodně článků. Ale zase popisy epizod si můžete najít na netu. Tak co?

A kdybyste náhodou chtěli, tak napište, jestli mám dávat popisy jen dokud Emilie ještě v seriálu byla, anebo až do konce :)


4x08 Meet Kevin Johnson

25. července 2009 v 9:48 | >Sue< |  Stills-4. season
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

4x06 The Other Woman

25. července 2009 v 9:46 | >Sue< |  Stills-4. season
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

"Remember Me" on the set (20.7.2009)

25. července 2009 v 9:41 | >Sue< |  Candids
Fotky jsem našla na couple-online.own.cz a musím říct, že Romča měla pravdu. Em to strašně sluší :) moc se mi na ní líbí ta zeleno-bílá kombinace a ty kalhoty to skvěle doplňují

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

4x04 Eggtown

24. července 2009 v 10:23 | >Sue< |  Stills-4. season
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

4x03 The Economist

24. července 2009 v 10:18 | >Sue< |  Stills-4. season
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

4x02 Confirmed Dead

23. července 2009 v 10:16 | >Sue< |  Stills-4. season
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host


Out of the Ordinary (22.4.2009)

23. července 2009 v 10:05 | >Sue< |  Appearances
Taky starší akce, ale Emilie opět vypadala krásně. Přestože jsou jen 2 fotky, musím pochválit hlavně make-up!

free image host free image host

Women's Guild Cedars-Sinai Medical Center 2009 Spring Luncheon

23. července 2009 v 10:02 | >Sue< |  Appearances
Trošku starší akce z tohoto roku. Em vypadala kouzelně, ale ty boty bych vybrala v jiné barvě


free image host free image host free image host free image host