1x06 House of the Rising Sun // Dům vycházejícího slunce

9. srpna 2009 v 10:41 | >Sue< |  Epizody 1.
Jin napadne a málem utopí Michaela. Protože Sun se s ním není schopna domluvit, je Jin připoután želízky ke troskám.
Jack, Kate, Locke a Charlie se vydávají na průzkum jeskyně. najdou tam dvě mrtvoly, ženy a muže, které jsou tam odhadem 40 let.
Jack navrhne, aby se všichni do jeskyně přestěhovali. Spolu s Kate jdou na pláž a Locke s Charliem zůstávají. Locke ví, že je Charlie narkoman a chce ho to odnaučit tím, že mu řekne, kde je jeho milovaná kytara.
Moc lidí se do jeskyní stěhovat nechce. Sun, která mluví anglicky a ani Jin to neví, se vydá za Michaelem, aby celé nedorozumění vysvětlila. Michael totiž nosí nalezené hodinky, které jsou dávným dědictvím rodiny Sun. Michael je Jinovi vrátí a Jin ho pustí. Na pláži zůstává Kate, Sayid, Sawyer, Boone a Shannon, aby udržovali signální oheň.

FLASHBACK: SUN & JIN
Tentokrát poznáváme minulost Korejců Jin a Sun. Jin se do Sun zamiloval jako chudý číšník, a aby získal od jejího otce svolení ke svatbě, nechal se zaměstnat v jeho automobilové továrně. Zpočátku vypadá vše idylicky - svatba proběhne a manželé se nastěhují do nového domu - ale časem se oba postupně odcizují. A vypadá to, že Jin vykonává pro otce Sun i nestandardní, téměř až mafiánské praktiky. Sun se rozhodne Jina opustit, začne se proto tajně učit anglicky a zvažuje útěk ze země. Na poslední chvíli si svůj čin rozmyslí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kate kate | Web | 10. srpna 2009 v 15:31 | Reagovat

awoj pozries na moj blog?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.